Mūsų komanda

Krizinio nėštumo centro komandą sudaro 6 nuolatiniai darbuotojai ir daugiau nei 60 savanorių visoje Lietuvoje.Zita Tomilinienė

Vadovė

Koordinuoja visos komandos bei centro veiklą, bendrauja su žiniasklaidos atstovais, Centro įkūrimo iniciatorė, viena iš jo steigėjų.

Simona Nevierienė

Projektų koordinatorė

Atsakinga už projektų bei ataskaitų rašymą, jų vykdymą, įvairias viešinimo veiklas bei jų priemones, bendrauja su  rėmėjais, partneriais.

Rūta Trumpickienė

Socialinė darbuotoja

Tai pirmasis žmogus su kuriuo turėsite kontaktą, jei kreipsitės pagalbos į centrą: Rūta atsiliepia į telefoninius skambučius, atsako elektroninius laiškus ir esant poreikiui nukreipia tolimesnei specialistų pagalbai.

Jūratė Gritėnienė

Konsultantė Kaune

Jūratė konsultuoja bei padeda moterims ir šeimoms Kaune. Esant reikalingai specialistų pagalbai, nukreipia pas juos. Taip pat koordinuoja Kauno savanorių veiklą.Rūta Mickevičienė

Psichologė

Jus konsultuos, prireikus giliau pažvelgti į savo išgyvenimus, baimes, nerimą, padės Jums atrasti stiprybes ir galimybes pačioje savyje ar artimiausioje aplinkoje. Rūta taip pat veda savipagalbos grupes moterims bei tėvystės grupes.

Kristina Damulevičienė

Koordinatorė - konsultantė

Koordinuoja Klaipėdos savanorių veiklą. Teikia moterims emocinę paramą. Esant poreikiui organizuoja materialinės paramos suteikimą, o prireikus specialistų pagalbos, nukreipia pas juos.

Mūsų savanoriai

Asta

Psichologė

Vaikai ir viskas, kas susiję su jų atsiradimu, yra itin jautru kiekvienos moters gyvenime. Juk tai ji išnešioja devynis mėnesius, pagimdo, o paskui rūpinasi, maitina, ramina, glaudžia vaikelį. Mama jam yra visas pasaulis, saugumas, šiluma, meilė. Tai didžiulė atsakomybė moteriai. Deja, kartais su tuo ji lieka viena. Džiaugiuosi turėdama galimybę suteikti  moterims taip reikalingą paramą, palaikymą ir pagalbą. Laiminga mama – laimingas vaikas!

Diana

Diana Kuznecovienė

Esu laiminga atradusi savanorystę ir galinti prisidėti prie geresnės moterų emocinės sveikatos po gimdymo. Žinau kaip svarbu moterims po gimdymo jausti palaikymą ir supratimą būtent iš moters, patyrusios panašius jausmus po gimdymo. Ir tie jausmai ne visada būna „laimės drugeliai“ pilve. Kartais tai būna slegianti vidinė tuštuma ir baimė. Gera ištiesti ranką ir padėti moterims išeiti iš to pilko pogimdyminio tarpsnio į šviesią ir laimingą motinystę.

Monika

Dula

Tikiu moterimi. Jos galiomis ir vidiniu žinojimu. Dulos kelyje, konsultuodama žindymo temomis – pirmiausia stengiuosi išgirsti, ko moteris nori, kokie jos tikslai. Dažniausiai visus atsakymus jos jau turi ir nešiojasi širdyje, tik bijo jais pasikliauti ar garsiai išsakyti. Stengiuosi sukurti saugią erdvę ir švelniai lydėti moteris jų tikslų išsipildymo link.

Violeta

Gydytoja akušerė ginekologė

Dirbu Kauno Krikščioniškuose gimdymo namuose, kur nuo 1994 metų neatliekame nėštumo nutraukimų. Mes giname gyvybę, taip pat ir dar negimusią. Gimus vaikeliui sunkiai besiverčiančioje šeimoje, stengiamės moterims padėti emociškai, psichologiškai, materialiai. Džiaugiuosi, kad dirbu tokiame kolektyve ir savanoriauju Krizinio nėštumo centre.

Giedrė

Psichologė

Naujos gyvybės užsimezgimas moteris paliečia labai giliai. Tačiau ne visada džiaugsmingai. Kartais pastojimas sukelia tikrą chaosą širdyse ir protuose. Kartais skauda po dar negimusio vaikelio netekties. Moteris neturi likti su savo išgyvenimais viena. Neturi tvarkytis su tuo viena. Esu čia tam, kad būčiau šalia, įsiklausyčiau, išgirsčiau. Kad padrąsinčiau ir padėčiau atrasti savo stiprybes ir išmintį.

Jurgita

Psichologė

Vaikai labai brangi dovana ir juos labai myliu, todėl ši tema ypač domina. Be to man daug kas padėjo gyvenime, tai ir aš pati kažkaip noriu prisidėti prie kitų gerbūvio ir pagelbėti tuo, kuo galiu.

Ieva

Dula

Savo žiniomis noriu padėti, tam kas kreipiasi į šį centrą, kad moteris jaustų kiek įmanoma daugiau saugumo, ramybės pasitikėjimo savo kelyje į motinystę.

Lina

Psichologė

Tapusi KNC dalimi, turiu  vertingą galimybę savanoriauti veikdama tai, kas mieliausia širdžiai – padėti žmonėms pažinti savyje slypinčią galią, išmintį, meilę, tapti gyvesniems, džiugesniems ir kurti laimingesnį gyvenimą. Jaučiu, kad tokia veikla moterų sveikatos palaikymo ir puoselėjimo srityje šiandien be galo reikalinga ir prasminga. Be to, ji man labai artima, nes, eidama šia kryptimi, savaip tęsiu tai, ką veikė mano mama ir prosenelė.

Vilma

Savanorė

Žinau kaip sunku būna apsispręsti.

Ieva

Savanorė

Jau penkerius metus esu su Krizinio nėštumo centru, nes tikiu, kad kiekvienas vaikas yra Dievo dovana ir turi teisę gimti, o suaugę turi pareigą jam padėti gimti. Manau, kad Lietuvoje būtent šis centras plačiausiai vykdo šią misiją, o man kaip savanorei labai malonu priklausyti šiai komandai. Savanorystė čia man ir pačiai leido geriau suprasti, kas iš tiesų yra nėštumas, kaip stipriai šis klausimas paveikia moterų gyvenimus.

Asta

Dula

Prisiminus save dvidešimtmetę, man sunku patikėti, kad dabar esu keturių vaikų mama, lydinti kitas moteris gimties, motinystės keliu. Tuomet į mano spalvotą pasaulį tilpo daug kas, bet tik ne lėliukai. Krizinio nėštumo centre savanoriauju, kad pabūčiau prie pasimetusios moters, kol ji praeis pro gimties vartus ir pasaulis nusidažys šviesesnėmis spalvomis

Konsultuoja šie specialistai:

Psichologės:

– Dr. Giedrė Širvinskienė
– Virgilija Lizdenienė
– Lina Kriščiūnienė
– Audra Bardauskienė
– Vytautė Račkauskaitė
– Raimonda Skerytė-Naginskienė
– Asta Petrauskienė
– Julija Gaiduk
– Tatjana Vilimė
– Jurgita Babarskienė
– Kristina Šironienė

– Lina Jurėnienė

– Rūta Zubinienė

– Kristina Ušackienė

– Rūta Julija Klovaitė

– Greta Kačinauskaitė – Ivanauskienė

– Dovilė Donata Jančūrė

– Ieva Baigytė

– Ilona Grubinskienė

– Ramunė Blaževičė

Psichiatrai: 

– Rima Juknaitė

Ginekologai, akušeriai:

– Virgilijus Rudzinskas (akušeris ginekologas)
– Ričardas Daunoravičius (akušeris ginekologas)
– Justina Kačerauskienė (akušerė ginekologė)
– Violeta Mačiulaitienė (akušerė ginekologė)
– Michail Tarchovskij (akušeris ginekologas)
– Augusta Petrušaitė (akušerė ginekologė)
– Alina Bažanovienė (akušerė)
– Inga Drūteikienė (akušerė)
– Ieva Girdvainienė (akušerė)

– Marija Mizgaitienė (akušerė)

Teisininkai:

– Edita Bumblienė (advokatė)

– Jurgita Mikučionienė (advokatė)

– Laura Ūselė (teisininkė)

– Dr. Violeta Vasiliauskienė (teisininkė)

– Justė Totkevičė (teisininkė)

– Ofelija Gontarskytė (teisininkė)

– Martyna Zaveckienė (teisininkė)

– Milda Vengeliauskaitė (advokatė)

Genetikas: 

– Prof. Dr. Danielius Serapinas (gydytojas genetikas)

Neonatologė: 

– Dr. Eglė Markūnienė

Dulos:

– Jūratė Gritėnienė

– Aurelija Savickienė

– Indrė Klimkaitė

– Ineta Zajankauskienė

– Asta Žūkaitė

– Jurga Mozūrienė

– Ina Venslovienė

– Loreta Misiura

– Aušra Saveraitė

– Dalia Smirnovienė

– Ieva Dedelaitė

– Virginija Jundulienė

– Valdonė Miliuvienė

– Indrė Gaudiešiūtė

– Evelina Antanaitienė

– Marina Valuckienė

– Monika Jovaišienė (žindymo konsultantė)

– Eglė Gurčinė (žindymo konsultantė)

Konsultacijoms registruojame šiais tel.: +370 603 57912

arba el. p. pagalba@krizinionestumocentras.lt