Noriu padovanoti daiktų

Moterims, reikalingoms materialinės pagalbos ruošiame ir dovanojame naujagimio kraitelius. Kraitelyje galima rasti visus reikalingiausius daiktus pasiimti į gimdymo namus, bei reikalingus pirmiesiems  3-4 mėnesiams (rūbeliai, pirmieji žaisliukai, higienos priemonės mamai ir naujagimiui). Jei reikia aprūpiname vežimėliu, lovele, vonele, duodame higienos priemonių mamai bei vaikui, tolimesnius rūbelius vaikui, dalinai ir mamai. Jei moteriai reikalinga materialinė paramą, tokią pagalbą teikiame iki vaikui sukaks 2 metai.   

Kraitelius mes ruošiame iš žmonių dovanotų daiktų. Nuoširdžiai Jums dėkojame!

Kokius daiktus mes priimame:

-Vežimėlius

-Loveles

-Rūbus vaikams iki 2 metų

-Nėščiųjų rūbus

-Moteriškus rūbus

-Žaisliukus vaikams

-Nepradėtas naudoti ir tinkamo galiojimo košeles, tyreles, pieno mišinius, higienos priemones (sauskelnes, šampūnus ir pan.)

Laukiame švarių ir tvarkingų rūbų, kokius mielai naudotumėte patys arba duotumėte naudoti savo vaikučiams.

Būtume dėkingos, kad prieš atvežant daiktus, susisiektumėte apačioje nurodytais kontaktais. Tam tikrais periodais pasitaiko, kad daiktų turime pakankamai, o vietos jiems susidėti, deja, ne visuomet pakanka dėl nedidukių patalpų.

Dėl daiktų atvežimo skambinkite+370 03 57912 arba rašykite pagalba@krizinionestumocentras.lt

 

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „sutinku“ sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos privatumo politikoje.