Siekė apsaugoti mane ir mano gyvenimą nuo žlugimo

Mano dukros atėjimas į šį pasaulį nebuvo planuotas, o jos tėvelis sužinojęs, kad laukiuosi, stūmė mane į kampą, siūlydamas “išspręsti problemą”,  manipuliuodamas mano pasimetimu, nes, anot jo, ,,nei aš, nei tu nesame pasirengę būti tėvais”. Jis taip siekė “apsaugoti mane ir mano gyvenimą nuo žlugimo”… Prireikė laiko suvokti, kad kylanti isterija kalbantis su juo buvo mano vidaus atsakymas, kad abortas niekada nebuvo opcija, kurią drįsčiau svarstyti, bet jo veikiama šią opciją svarsčiau.

Kai gimė mano mažylė, žiūrėjau į ją miegančią ir verkiau suvokdama, kad per plauką galėjau jos neturėti, kad per plauką nebūčiau patyrusi tokios didelės ir nepaprastos motiniškos meilės, kad per plauką galėjau niekada jos neišvysti. Esu dėkinga viskam, kas mano gyvenime vyko iki tol, nes išsiugdžiau sąmoningumą ir gebėjimą girdėti save, bei priimti sudėtingus sprendimus, kurie žvelgiant iš šono kažkam galbūt gali pasirodyti “neteisingi”.

Labai liūdna, bet mano viltis, kad laikui bėgant mažylės tėtis atsipeikės ir ją išvydęs įsimylės, kol kas neišsipildė. Tiesa, panašu, kad vyrai, nesvarbu kokios tautybės, dažnu atveju tokiose aplinkybėse elgiasi identiškai, pavirsta mažais berniukais negebančiais prisiimti atsakomybės, nenorinčiais užaugti dėl savo neišsigydytų nuoskaudų.

Motinystės patyrimas visiškai skiriasi nuo to kaip ją įsivaizdavau. Visos baimės, kurias turėjau laukimosi metu staiga išgaravo ir rūpintis ja yra džiaugsmas. Matyti, kaip ji auga, pažinti ją yra stebuklinga patirtis.

Susilaukus jos, esu įsitikinusi – Dievas – moteris, o silpnoji lytis – vyrai, ir tik iš tiesų stiprūs vyrai geba tai pripažinti gerbdami moteris, bei naują gyvybę, kurią jos atveda į pasaulį. Esu didžiai palaiminta, kad paskatinta savo pačios mamos išdrįsau kreiptis į Krizinio Nėštumo Centrą. Čia gavau daug naudingos informacijos, pagalbos o taip pat susipažinau su keletu moterų, kurios taip pat, nepaisant sunkių savo aplinkybių, nusprendė susilaukti savo stebuklėlių. Palaikymas yra be proto svarbus ir reikalingas, tad labai skatinu esant sudėtingoms gyvenimo aplinkybėms nebijoti ieškoti ir priimti pagalbą.“