Tikėjau jumis ir žinojau, kad nuo to pirmo skambučio aš ne viena

Laba diena, noriu su Jumis pasidžiaugti ir padėkoti Jums, kad padėjote man sunkiu laikotarpiu, už palaikymą, supratimą. Begalinis Ačiū už šį nuostabų turtą, kurį galiu laikyti savo glėbyje. Trūksta žodžių, kokia esu laiminga, dėkinga.
Aš su savo tos dienos būsena tikrai būčiau pasielgus kitaip, bet pokalbis su viena iš jūsų moterų suteikė man stiprybės, pasitikėjimo, tikėjau jumis ir žinojau, kad nuo to pirmo skambučio aš ne viena.
Ačiū kad esate. Jeigu kada reikėtų papasakoti savo istoriją, visada sutiksiu, nes aš pati apie jus sužinojau moterų, kurios pasakojo savo istorijas, dėka. Reikia kuo daugiau kalbėti apie tokias istorijas, kad kuo daugiau angeliukų išvystų šį pasaulį, kad kuo daugiau mamų džiaugtųsi kaip džiaugiuosi aš. Sesė, draugė man tada sakė padėsime kuo galėsime, bet aš jomis netikėjau, nes nebuvo konkretumo, o jumis iš karto patikėjau, nes kiek man kilo klausimų, į visus turėjote atsakymą, kiek baimių – visas jas argumentuotai išsklaidėte, ir neliko priežasčių, dėl kurių galėjau netikėti jumis.