Tu ne viena. Tu mums rūpi.

Krizinio nėštumo centras yra nevyriausybinė organizacija, įkurta padėti moterims, išgyvenančioms neplanuotą, krizinį nėštumą, vaikelio netektį dėl persileidimo, priešlaikinio gimdymo, taip pat padėti moterims sunkiai išgyvenančioms nėštumo nutraukimą ar pogimdyminę depresiją.

Atsiliepimai

Didelis ačiū jūsų psichologei ir jūsų centrui
Sveiki,Noriu jums padėkoti už psichologinę pagalbą ir palaikymą. Neatvykau tada į konsultaciją, nes labai blogai buvo ir psichologiškai ir emociškai. Nenorėjau nei su kuo kalbėtis nei matytis. Labai sunkus emociškai ir psichologiškai buvo nėštumas pirmuosius mėnesius, bet po to vyras priprato, visi susitaikė ir prasidėjo taika mūsų šeimoje. Spalio 16 d. aš pagimdžiau savo nuostabų berniuką. Iki dabar žiūriu su ašarom į jį ir net negaliu įsivaizduoti savo gyvenimo be jo. Didelis AČIŪ jūsų psichologei ir jūsų centrui, kad padedat moterims likti moterimis!!! Vaikai – tai didžiausia laimė ir džiaugsmas gyvenime, o visi kiti sunkumai nesvarbūs 🙂Su geriausiais linkejimais.
Juliana
Ačiū už įkvėpimą ir viltį gyventi
Sveiki, noriu jūsų visam kolektyvui, o ypač psichologei padėkoti už suteiktą psichologinę paramą praradus 2 savo vaikučius ir ypatingą palaikymą, įkvėpimą tikėti, kai nebebuvo vilties ir stebuklą, kurį pagaliau po 3 metų pastangų šiandien laikau savo rankose. Mūsų stebuklui jūsų dėka jau 2 dienos, didesnės meilės ir džiaugsmo gyvenime būti negali ?❤️? Ačiū už įkvėpimą ir viltį gyventi bei laikyti pačią tikriausią meilę savo rankose ?
Džiaugiuosi, kad išdrįsau kreiptis pagalbos.
Kreipiausi į KNC su pagalbos prašymu. Man iškart pasiūlė susitikti su psichologe, kuri mane lydėjo per visą nėštumą: guodė, padėjo susivokti ir išsaugoti sveiką nuovoką. Susitikimo su dula metu aptarėme pasiruošimą gimdymui ir vaikelio priežiūros pradžią, su ja tariausi sunkiausiais momentais jau gimus dukrytei. Centro darbuotoja Rūta padėjo surinkti kūdikio kraitelį.
Džiaugiuosi, kad išdrįsau kreiptis pagalbos. Žinau, kad dukrelės laukimas be šių moterų pagalbos ir rūpesčio būtų kur kas sudėtingesnis.
Milda
Šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „sutinku“ sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos privatumo politikoje.