Crisis Pregnancy Center is a non-governmental organization established to help women who are going through an unplanned, crisis pregnancy, the loss of a child due to miscarriage, premature birth, as well as to help women who are going through a difficult pregnancy termination or postpartum depression.
The crisis pregnancy center is a safe place where you can share what your are going through. We will listen, understand and help you. You should know that there are even several ways out of your difficult situation and what help is available.
If you are having a hard time surviving a miscarriage or the baby loss due to premature birth, our psychologists are ready to listen to you and help you. Don't stay alone with your pain.
If you suffer from crying, guilt, feelings of inferiority, constant dissatisfaction, sadness. Are you overly worried about your baby's health or maybe, on the contrary, you have lost interest in your child, apathy?
Maybe you think or your partner tries to convince you that abortion is the only solution in your current situation. Take your time. Do not rush to make your choice. Find out what the consequences and what alternatives of pregnancy termination can be.
Didelis ačiū jūsų psichologei ir jūsų centrui
Sveiki,Noriu jums padėkoti už psichologinę pagalbą ir palaikymą. Neatvykau tada į konsultaciją, nes labai blogai buvo ir psichologiškai ir emociškai. Nenorėjau nei su kuo kalbėtis nei matytis. Labai sunkus emociškai ir psichologiškai buvo nėštumas pirmuosius mėnesius, bet po to vyras priprato, visi susitaikė ir prasidėjo taika mūsų šeimoje. Spalio 16 d. aš pagimdžiau savo nuostabų berniuką. Iki dabar žiūriu su ašarom į jį ir net negaliu įsivaizduoti savo gyvenimo be jo. Didelis AČIŪ jūsų psichologei ir jūsų centrui, kad padedat moterims likti moterimis!!! Vaikai – tai didžiausia laimė ir džiaugsmas gyvenime, o visi kiti sunkumai nesvarbūs 🙂Su geriausiais linkejimais.
Ačiū už įkvėpimą ir viltį gyventi
Sveiki, noriu jūsų visam kolektyvui, o ypač psichologei padėkoti už suteiktą psichologinę paramą praradus 2 savo vaikučius ir ypatingą palaikymą, įkvėpimą tikėti, kai nebebuvo vilties ir stebuklą, kurį pagaliau po 3 metų pastangų šiandien laikau savo rankose. Mūsų stebuklui jūsų dėka jau 2 dienos, didesnės meilės ir džiaugsmo gyvenime būti negali ?❤️? Ačiū už įkvėpimą ir viltį gyventi bei laikyti pačią tikriausią meilę savo rankose ?
Džiaugiuosi, kad išdrįsau kreiptis pagalbos.
Kreipiausi į KNC su pagalbos prašymu. Man iškart pasiūlė susitikti su psichologe, kuri mane lydėjo per visą nėštumą: guodė, padėjo susivokti ir išsaugoti sveiką nuovoką. Susitikimo su dula metu aptarėme pasiruošimą gimdymui ir vaikelio priežiūros pradžią, su ja tariausi sunkiausiais momentais jau gimus dukrytei. Centro darbuotoja Rūta padėjo surinkti kūdikio kraitelį.
Džiaugiuosi, kad išdrįsau kreiptis pagalbos. Žinau, kad dukrelės laukimas be šių moterų pagalbos ir rūpesčio būtų kur kas sudėtingesnis.
Noriu jums papasakoti savo istoriją, ji nebus linksma, bet jos pabaiga bus laiminga...
Turėjau draugą, atrodė, kad pagaliau būsiu laiminga, sukūrusi naują šeimą apie kurią taip svajojau... Iš pradžių meilė buvo labai didelė ir labai graži. Jis tikrai mokėjo rūpintis ir mylėti...Bent man taip atrodė...Pradėjome planuoti šeimos pagausėjimą, nors aš ir bijojau, ir nenorėjau sutikti, bet gražūs pažadai sukėlė motinystės norą.
Pasidomėjusi, jog toks sprendimas gali neigiamai paveikti ne tik moters kūną, bet ir psichologinę savijautą, aš ryžausi pasipriešinti daromam spaudimui. Dėl to bendravimas su vaiko tėvu nutrūko, buvau užblokuota visuose socialiniuose puslapiuose, telefonas nebuvo išimtis. Mane tiesiog ištrynė iš savo dienotvarkės teigdamas, jog manęs nekęs visą gyvenimą, jei išnešiosiu ir pagimdysiu šį kūdikį.
Mano nėštumas buvo rizikingas ir sunkus, jaučiausi visiškai viena, emociškai išsekusi. Tuo pačiu sužinojau, kad laukiasi ir mano dukra – jai dar labai anksti tapti mama, tačiau ji pasirinko gyvybę.